Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή |
| Γρήγορο check-in/ -out | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Οι επισκέπτες του Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem Κουριτίμπα έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν τον Καθεδρικό Ναό της Παναγίας του Φωτός, που βρίσκεται σε απόσταση 18 λεπτών με τα πόδια. Σ' αυτό το διαμέρισμα επίσης παρέχεται Wi-Fi και ιδιωτική στάθμευση.
Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από το Μουσείο Oscar Niemeyer, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Οι επισκέπτες θα βρουν εύκολα τους Ιαπωνικούς Κήπους που απέχουν περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem 55 τ.μ. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται περίπου 2 χλμ. από το Ομοσπονδιακό Πανεπιστήμιο του Παρανά.
Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που παρέχεται σ' αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια και είναι εξοπλισμένη με ψυγείο και φούρνο για την εξυπηρέτησή σας. Η στάση λεωφορείων Estacao Tubo Alferes Poli βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Arena da Baixada Stadium1,1 χλμ.
- Μουσείο Oscar Niemeyer3,3 χλμ.
- German Woods4,2 χλμ.
- Βοτανικοί Κήποι3,4 χλμ.
- Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης700 μ.
- Ανάκτορο Cristal3,5 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Novo Batel1,1 χλμ.
- Εμπορικό Κέντρο Mueller1,7 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Afonso Pena18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- 24ωρη υποδοχή
- Γρήγορο check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσία αγοράς τροφίμων
Στο δωμάτιο
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Υπηρεσία σιδερώματος
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
- Παρκέ δάπεδο
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem;
Japanese gardens καθώς και Praça Eufrásio Correia βρίσκονται κοντά στο το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem. - ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem;
Θα χρειαστείτε 5 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem στο κέντρο της πόλης. - ❓
Θα βρω πάρκινγκ στο το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem;
Το το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem;
Οι επισκέπτες του το Apartamento 908 Cwb 2 Quartos E Garagem μπορούν να φέρουν κατοικίδια.